יאגו פיננסים

השוואת ביטוח בריאות

יאגו עושה לכם השוואה של חברות הביטוח.
כל זה בתהליך פשוט ויעיל.

ביטוח בריאות – איך עושים השוואה נכונה

אחד הביטוחים החשובים ביותר שיש לכל אחד מאיתנו הוא ביטוח בריאות. דווקא בגלל החשיבות הרבה של הביטוח הזה לא מעט חברות מנצלות את המצוקה שלנו וגובות עבורו מחיר גבוה במיוחד. אנחנו ביאגו פיננסים כאן כדי להסביר לכם איך בדיוק לבצע את ההשוואה הנכונה כדי לקבל את ביטוח הבריאות המקיף ביותר וכמובן לשלם עליו כמה שפחות כסף בכל חודש. 

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות הוא ביטוח שנועד להבטיח לכל אחד מאיתנו קבלה של טיפול רפואי ושירותים רפואיים שונים בעת הצורך. טיפול רפואי יכול להיות יקר במיוחד, והביטוח נועד למנוע מצב שבו אדם לא מקבל טיפול רפואי בשל העובדה שאין לו כסף לשלם עליו. המצב הזה אולי נשמע לכם אבסורדי, אבל ישנם מקומות שבהם הוא שורר, כאשר לא לכל האזרחים יש ביטוח בריאות.

במדינת ישראל ישנו ביטוח בריאות ממלכתי, כלומר המדינה מכסה את כלל אזרחיה בביטוח בריאות שעליו הם לא צריכים לשלם. לאור זאת, כל אדם בארץ זכאי לקבלת טיפול רפואי ושירותים רפואיים מסוימים בלי לשלם על כך.

ביטוח בריאות פרטי

כל זה נשמע נהדר, ולכן אתם בוודאי שואלים את עצמכם מדוע אתם משלמים בכל חודש כל כך הרבה כסף על ביטוחי בריאות? התשובה היא שביטוח הבריאות הממלכתי אכן מכסה את הצורך בטיפול רפואי, אולם ישנם שירותים שונים שלא נכללים בהגדרה הזו. השירותים הללו יכולים להיות כאלה שלכם מאוד חשובים, אולם הביטוח לא מכסה אותם.

לא פעם, דווקא השירותים הללו יכולים להיות יקרים במיוחד, מה שמסביר את החשיבות הרבה שיש לביטוח בריאות פרטי. ביטוח בריאות פרטי נועד לכסות מגוון רחב של מצבים ותרחישים רפואיים שאותם הביטוח הרגיל לא מכסה. יתר על כן, ישנם מקרים שבהם גם עבור טיפול שאותו המדינה מכסה, הביטוח הפרטי יאפשר לכם לקבל טיפול בצורה פרטית וברמה גבוהה יותר. 

איך עובד ביטוח?

כדי להבין איך לבצע הוזלת ביטוח בריאות, עליכם לבצע השוואת ביטוח בריאות. לצורך זה, חשוב להבין קודם כל כיצד בדיוק עובדת המכונה הזו שנקראת ביטוח. הביטוח הוא למעשה כלי שמאפשר לכם להשקיע את הכסף שלכם מתוך הבנה שישנם תרחישים שונים, בלתי צפויים, שיכולים להטיל עליכם הוצאות כבדות שיהיה לכם קשה לעמוד בהן. עבור המקרים הללו נועד הביטוח.

הביטוח מקבל מכם בכל חודש סכום כסף מסוים, ובמקרה הצורך הוא מכסה את העלות של המצב שעבורו שילמתם. לא משנה על איזה ביטוח מדובר, הדבר הזה משותף לכל הביטוחים. הביטוח מקבל כסף, ובמקרה הצורך הוא אמור לתת לנו את המענה הכלכלי לצורך הקיים. בביטוח בריאות, הביטוח אמור לכסות את העלות של טיפול רפואי בזמן שבו אנחנו זקוקים אליו. 

מה אנחנו מחפשים בביטוח בריאות

הפוליסה, כלומר ההסכם שלנו עם חברת הביטוח הוא מסמך שמפרט את ההתחייבות של חברת הביטוח כלפינו במקרה הצורך וכמובן את הסכום שאותו אנחנו נדרשים לשלם לה. המטרה שלכם בביטוח היא לשלם את הסכום הנמוך ביותר מבחינתכם, אולם לקבל כמה שיותר שירותים מחברת הביטוח. כמובן שזה נשמע פשטני, אולם העיקרון הזה הוא מה שצריך להנחות אתכם.

כאשר מחפשים ביטוח בריאות, השאיפה שלנו היא לשלם מחיר הוגן וכזה שמתאים למצב הכלכלי שלנו, ויחד עם זאת למצוא את הביטוח שמכסה כמה שיותר תרחישים כדי שנהיה מוגנים בכמה שיותר מצבים. למעשה, ככל שהביטוח מכסה יותר מצבים, כך אתם מעלים את הסיכוי שהכסף ששילמתם לחברות הביטוח השונות לא היה לשווא. 

ביטוח בריאות השוואה

השוואה בין ביטוחי בריאות יכולה להתחיל משתי נקודות מוצא שונות, והדבר תלוי בבחירה שלכם. לכל אפשרות כזו יש כמובן יתרונות וחסרונות ואתם פשוט צריכים להחליט איזו מהן מתאימה יותר לכם. נציג את האפשרויות לפניכם:

  • להתחיל מהמחיר

האפשרות הראשונה שעומדת לרשותכם היא להחליט מהו הסכום שאותו אתם מוכנים להקדיש בכל חודש כדי לשלם על ביטוח בריאות. כאשר אתם מבצעים השוואה בשיטה הזו, עליכם לעבור בין חברות הביטוח השונות, ולראות מהי החברה שמציעה לכם את הפוליסה המקיפה ביותר עבור סכום הכסף שאותו אתם מציעים. מחיר ביטוח בריאות פרטי בסיסי  לגבר או אישה בגיל 30שכולל את הכיסויים הבאים :  תרופות מחוץ לסל הבריאות , השתלות , וניתוחים בחו"ל עולה כ 15 ש"ח בחודש. ולכן גם למי שלא רוצה פוליסה רחבה ויקרה יותר יכול לשמור על עצמו מקטסטרופות בריאותיות בעלות נמוכה מאוד. 

  • להתחיל מהפוליסה

האפשרות השנייה היא להבין מה רמת הכיסוי שבה אתם מעוניינים. אם אתם מבינים בתחום, ויש לכם יד ורגל בענייני בריאות, האפשרות הזו יכולה להיות נהדרת עבורכם. הגדירו לעצמכם מראש מה הדברים שחשוב לכם שהפוליסה תכסה, ואחרי שיש לכם הגדרות ברורות, עברו בין החברות השונות ונסו למצוא ביניהן את החברה שמציעה לכם את המחיר הזול ביותר לפוליסה הזו.

מה חשוב לדעת לפני שמבצעים את ההשוואה?

הדבר החשוב ביותר לפני שבכלל מתחילים לעבור בין חברות הביטוח השונות הוא להבין קודם כל את מכלול הנתונים שעומדים לפניכם. בביטוח בריאות יש מגוון רחב מאוד שך משתנים שמשפיעים על המחיר של הפוליסה. המצב הבריאותי שלכם, ההיסטוריה הרפואית וכמובן הגיל הם נתונים חשובים שיכולים לגרום למחיר שונה לחלוטין ממה שחשבתם.

אז לפני שאתם בכלל מתחילים את השוואה, חשוב לקבץ בצורה מסודרת על הנתונים הרשמיים שלכם כדי לדעת בדיוק מה הסטטוס שבו אתם נמצאים. רק על גבי זה החברות השונות תוכלנה לתת לכם הצעות קונקרטיות ולא הצעות שונות שעומדות באוויר בלי ביסוס במציאות.

מציאת כפל ביטוחים

אחת הנקודות שייחודיות דווקא לביטוחי בריאות היא הנקודה של כפל ביטוחים. בניגוד לביטוחים אחרים, בעולם של ביטוחי הבריאות לא פעם הפוליסה שאותה אנו רוכשים עלולה לכלול כיסוי של מקרים שנראים לנו חשובים לכיסוי, אולם אנחנו לא יודעים שכבר יש לנו ביטוח שמכסה אותם. הביטוחים הללו יכולים להיות ביטוחים של העבודה או של מסגרות אחרות.

בכל מקרה, במקרים הללו חשוב להימנע מכפל בטוחים, כיון שכמו שאתם בוודאי מבינים, אין שום צורך להיות מבוטחים פעמיים כנגד תרחיש זהה. כדי להימנע מהמצב הזה בדקו היטב את כל רכיבי הבריאות שיש לכם בפוליסות הביטוח בכל תחום. ברגע שאתם מזהים רכיב שקיים פעמיים, אתם יכולים לוותר עליו באחד המקומות שבהם הוא נמצא. 

ביטוח בריאות בקופת חולים

קופות החולים מציעות ללקוחות שלהן רמות שונות של ביטוח. הרמה הבסיסית ביותר היא כמובן זו שמוגדרת כביטוח הבריאות הממלכתי, אולם כפי שהבנתם במקרים רבים זה ממש לא מספיק. לא משנה באיזו קופת חולים אתם נמצאים, ביטוח הבריאות של קופת החולים הוא כלי נהדר, שבמקרים רבים יכול מאוד לעזור לכם. 

לפני שאתם פונים לחברה חיצונית לביטוח בריאות, נסו גם בקופת החולים שלכם לקבל מסלול עם כיסוי נרחב יותר, גם אם זה עולה לכם יותר כסף מאשר במסלול הבסיסי. כמובן שזה לא סותר רכישה של פוליסת ביטוח מחברת ביטוח חיצונית, אולם במקרה כזה חשוב כמובן לבצע השוואה של כפל ביטוחים כדי לא לשלם פעמיים על אותו השירות.

סוכן ביטוח

אם אתם לא מעוניינים לעבוד יותר מידי מול החברות ולהתעסק עם הבירוקרטיה הזו, סוכן ביטוח הוא דרך נהדרת כדי לקבל את ההצעות הטובות ביותר. מלבד היתרון הברור של סוכן ביטוח במציאת הפוליסות הטובות ביותר בשוק, הסוכן גם מבטיח לכם שבעת הצורך הוא יוכל לעמוד לצידכם ויאפשר לכם לקבל מחברת הביטוח את כל מה שמגיע לכם ללא סייג. 

חשוב לזכור שחברות הביטוח, גם אלו של ביטוחי הבריאות לא אוהבות במיוחד לפתוח את הכיס שלהן, גם כאשר הכסף מגיע לכם בצורה ברורה. במקרים הללו סוכן ביטוח חזק יוכל לעמוד לצידכם ולוודא שהחברה משלמת לכם את כל מה שמגיע לכם. בחרו בסוכן ביטוח אמין ובעל ניסיון, שיוכל להיות כזה שאתם סומכים עליו שייצג אתכם גם במצבים לא הכי פשוטים שיש. 

יאגו פיננסים

כמו שבוודאי הבנתם, להשוואה של ביטוח בריאות יכולה להיות משמעות כלכלית רצינית עבורכם, ובדיוק בשביל זה אנחנו ביאגו פיננסים מאפשרים לכם לקבל את הביטוח הזול ביותר לכל מטרה. אם אתם מרגישים שאתם משלמים יותר מידי על הביטוחים שלכם, אבל אין לכם באמת את הזמן לערוך את כל ההשוואות הללו, כל מה שאתם צריכים זה לפנות ליאגו פיננסים, אנחנו כבר נדאג לכל השאר. 

לסיכום

השוואה של ביטוחי בריאות היא דבר חשוב מאוד. קודם כל כדי שלא תשלמו הרבה מאוד כסף ללא שום מטרה, אך בנוסף ההשוואה מאפשרת לכם לרכוש לעצמכם פוליסת ביטוח איכותית יותר, בלי להתפשר כמובן על המחיר. כדי לבצע השוואה מדויקת אספו את כל הנתונים הרלוונטיים, ועברו בין החברות השונות כדי שתוכלו לקבל את ההצעה שהכי מתאימה לכם מכל ההיבטים האפשריים. 

נעים להכיר,

יאגו פיננסים

אנחנו הקמנו מערכת השוואות ביטוח מתוחכמת המשלבת טכנולוגיה מתקדמת ואנשי מקצוע יחדיו, מתוך הכרה בחשיבות שיש למרכיב האנושי בקבלת החלטות חשובות.

✔️ איסוף נתונים מהמוסדות הפיננסים.

✔️ השוואה בין המוסדות הפיננסים בעזרת מומחה (בעל רישיון ממשרד האוצר).

✔️ והכי חשוב… שומרים על הכסף!

יאגו פיננסים

אז איך זה עובד ביאגו?

יאגו מקבל ממך את הנתונים
יאגו מקבל ממך את הנתונים ועובר עליהם (שיחה עם סוכן בעל רישיון)
המומחה בודק ומשווה בין המוסדות הפיננסים
יאגו בודק ומשווה בין המוסדות הפיננסים
יאגו נותן לך את ההצעה

יאגו נותן לך את ההצעה הכי משתלמת ומתאימה לצרכים שלך

ביקורות

מה מספרים על יאגו?

Yuval Mordov
Yuval Mordov
18/07/2023
עזר לי במידע שהייתי צריך לגבי פניסה, היה מאוד סבלני
Dina Sonkin
Dina Sonkin
17/07/2023
טיפול מצויין ו זריז
Israel Faingold
Israel Faingold
09/07/2023
בהגינות ובחינם הציע להשאר בביטוח הנוכחי שלי לאור מחירו והגיל שלי. כל הכבוד
יונה שרייבר
יונה שרייבר
06/07/2023
קיבלתי שירות אדיב ומקצועי. תודה
vlad chircov
vlad chircov
04/07/2023
ידע מקצועי נרחב, ליווי אישי, שירות שלא הכרתי עד כה.
אליהו ענתבי
אליהו ענתבי
03/07/2023
קיבלתי ממנו ייעוץ על הפקדת הפנסיה שלי וזה היה שווה כל שקל. שירות ומקצועיות ברמה גבוה!
L. R
L. R
21/06/2023
שירות אדיב ונעים - המידע שקיבלתי היה הכרחי וחשוב מאוד. מומלץ לכל אדם!
yarden keynan
yarden keynan
19/06/2023
אחלה של שירות עם מענה מהיר ומחירים אטרקטיביים
Vlad Lebedev
Vlad Lebedev
12/06/2023
איש מאוד מקצועי ונחמד. עזר לי בכל מה שאני צריך. וגילה לי דברים חדשים

התחילו בתהליך:

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "יאגו פננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

הצטרפו לרשימת
הדיוור שלנו

אנחנו דואגים להשאיר אתם מעודכנים

* כבר למעלה מ-17,280 רשומים מקבלים עדכונים והטבות שוות!