יאגו פיננסים

השוואת
ביטוח מחלות קשות

יאגו עושה לכם השוואה של חברות הביטוח.
כל זה בתהליך פשוט ויעיל.

איך לעשות השוואה ביטוח מחלות קשות?

אחד הביטוחים הכי נמכרו בחמשת השנים האחרונות על פי נתוני חברות הביטוח הוא ביטוח מחלות קשות. ביטוח מחלות קשות זוכה לתפיסה ציבורית כביטוח משתלם בשל היחס בין מחירו (שהוא נמוך יחסית) לבין הכיסוי שלו (שהוא רחב יחסית). אין ספק שגם מגפת הקורונה תרמה לעניין, בכל שהיא הזכירה לנו כמה שבריריים החיים ואיך הבריאות שלנו יכולה להתהפך בשנייה אחת.

אבל עם כל כך הרבה חברות שמוכרות ביטוח מחלות קשות, לעיתים קשה להבין האם הביטוח הזה באמת רלוונטי לכם, ואם כן איפה לעשות אותו. בשביל זה כתבנו את הטקסט שלפניכם. בטקסט הזה תוכלו למצוא מידע על מהותו של ביטוח מחלות קשות, השוואה בין ביטוחי מחלות קשות השונים וכמובן גם על מחיר ביטוח מחלות קשות.

ביטוח מחלות קשות – מה זה

ביטוח מחלות קשות הוא למעשה התחייבות של הגוף המבטח להעניק לבעל הפוליסה פיצוי כספי אם מתגלה אצלו אחת המחלות שהפוליסה מכסה. היקף הסכום לו יהיה זכאי המבוטח נקבע מראש תחת ההגדרה של כיסוי הפוליסה, ומשתנה בהתאם לתנאים שהוסכמו ונכתבו בפוליסה עצמה.

למה צריך ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות יכול לסייע כבר בשלב הטיפולים במקרה שאין לכם ביטוח בריאות פרטי, שהטיפול שקופת החולים לא מוכנה לממן את הטיפול לו אתם נזקקים, או במקרה שלמרות שקופת החולים או ביטוח הבריאות הפרטי כן לוקחים חלק בתשלום, אך הוא כה גדול ואתם זקוקים לסיוע כלכלי נוסף. ביטוח מחלות קשות יכול לוודא שלא תזדקקו לתרומות ונדבות אם תפתחו מחלה קשה.

ביטוח מחלות קשות יכול גם לסייע למי שכבר ניצח את המחלה הקשה איתה התמודד להחלים בשקט עם פחות לחץ כלכלי. זמן החלמה הוא חשוב מאוד לחיזוק הגוף ולווידוא שהוא יהיה מסוגל לחזור לשגרה. זמן החלמה בדרך כלל בא על חשבון זמן עבודה, שהמחלים גם ככה הפסיד בזמן שהיה חולה. לכן הכסף שניתן לקבל במסגרת ביטוח מחלות קשות הוא כה חשוב.

ביטוח מחלות קשות – למי זה כדאי

קודם כל חשוב לנו לציין שכל האמור בטקסט, גם בפסקה הזו וגם בכלל הטקסט, לא מהווה ייעוץ פיננסי מקצועי ואף לא תחליף לאחד כזה. לתשובה לשאלה האם ביטוח מחלות קשות הוא רלוונטי עבורכם תצטרכו להגיע לבד. יחד עם זאת, כדאי שתיקחו בחשבון את הדברים הבאים בין שיקוליכם.

ראשית, כל ביטוח נועד לספר לכם הגנה כלכלית במהלך אירועים קשים. ביטוח מחלות קשות לא שונה במהותו מכל ביטוח אחר, אלא שהאירועים הקשים שהוא מספק הגנה כלכלית מפניהם הם מאיימים במיוחד. הגנה כלכלית בזמן חולי או החלמה ממחלה קשה יכולה להיות ממש גלגל הצלה.

שנית, ביטוח מחלות קשות לא נחשב ביטוח מאוד יקר. מרבית ביטוחי המחלות הקשות מוסיפים להוצאה החודשית שלכם עוד כמה עשרות שקלים, מה שהופל את יחסי העלות מול התועלת שלו לאטרקטיביים במיוחד. בוודאי שכל אחד צריך לחשוב האם ההוצאה הזו תכביד עליו יותר מדי.

הרפורמה בביטוח מחלות קשות

החל משנת 2016 מדינת ישראל מחייבת את כל הגופים המעניקים ביטוח מחלות קשות לעדכן את רשימת המחלות שהביטוח מכסה כל שנתיים (ללא צורך בהצהרת בריאות חדשה של המבוטח). יחד עם זאת, החוק הזה לא חל על פוליסות ביטוח שנמכרו לפני שנת 2016, ולכן אם יש לכם פוליסה כזו אתם מבוטחים רק כנגד המחלות שהופיעו בפוליסה, וכל תוספת לרשימה תהיה כרוכה בהצהרת בריאות חדשה.

השוואת ביטוח מחלות קשות

אם הגעתם למסקנה שאתם רוצים לעשות ביטוח מחלות קשות, הדבר הבא שעליכם לעשות הוא השוואת ביטוח מחלות קשות. השוואת הביטוח תסייע לכם גם באיתור החברה הכי איכותית בתחום, גם בחיסכון בהוצאה החודשית וגם בזיהוי הפוליסה הכי מקיפה בשוק לביטוח מחלות קשות.

בסופו של דבר, כל הביטוחים למחלות קשות הם למעשה אותו מוצר – התחייבות של חברת הביטוח למתן פיצוי כספי בתקופת מחלה של מחלות מסוימות שמוגדרות כקשות יותר מאחרות. כדי לבדל את עצמן אחת מהשנייה ולמשוך עוד לקוחות, חברות הביטוח עושות שינויים שיגבירו את האטרקטיביות. 

בין ההבדלים תוכלו למצוא רשימות מפורטות יותר ופחות של סוגי המחלות המבוטחים, היקף פיצוי שונה ותחילת קבלת הפיצויים בשלבים שונים של המחילה (איתור, תחילת טיפול, אשפוז ועוד). כדי למצוא את הפוליסה שהכי מתאימה עבורכם עליכם לערוך השוואת ביטוח מחלות קשות.

איך לעשות השוואת ביטוח מחלות קשות

אחרי שתפנו ל'יאגו פיננסים' על מנת שיערכו עבורכם השוואת ביטוח מחלות קשות, תצטרכו לדעת מה הם הפרמטרים שיש לבדוק בין הביטוחים השונים. אלו הם ארבעת המשתנים שתרצו לבדוק בכל אחת מהצעות המחיר שתקבלו עבור ביטוח מחלות קשות:

אמינות חברת הביטוח

משרד האוצר מפרסם כל שנה מדד לאיכות השירות של כל חברות הביטוח בשוק הישראלי. כשאתם קונים ביטוח מחלות קשות, אתם רוצים להיות בטוחים שתקבלו תמורה לכסף שאתם משלמים ברגעים שהכי תצטרכו אותה. לכן לפני שבוחרים פוליסה בודקים קודם כל אם החברה שנתנה לכם את ההצעה היא חברה אמינה עם תודעת שירות גבוהה.

היקף הפיצוי המוגדר בפוליסה

זה ככל הנראה הדבר הראשון או השני שהייתם חושבים עליו כשאתם משווים בין ביטוחי מחלות קשות השונים. חברות מסוימות יוכלו להציע לכם כל מיני הצעות עם החזרים חודשיים זולים במיוחד, אך הצד שהן פחות מדגישות הוא שהפיצוי שתקבלו בעת הצורך יהיה נמוך למדי. לא צריך להיות גאון מתמטי בשביל להבין שמדובר בעסקה לא משתלמת.

החרגות וכוכביות בחוזה

על מנת שהפוליסות תשארנה כדאיות לחברות הביטוח הן נוטות להכניס כל מיני החרגות תחת כוכביות או סייגים. תחת הכוכביות והסייגים הללו מפרטות החברות כיצד הן יכולות להתחמק מתשלום מלא של פיצויים כשמגיעה העת. לכן חשוב מאוד לשים לב ל"אותיות הקטנות", כדי להבין את השווי האמיתי של פוליסת ביטוח מחלות קשות שמולכם.

מה מכסה הפוליסה

הדבר הכי חשוב כשעורכים בביטוח מחלות השוואה הוא בדיקת הכיסוי של הפוליסה. בסופו של דבר אתם רוצים להיות מכוסים מפני כמה שיותר מחלות קשות (וכמובן לשלם עבור הכיסוי הזה כמה שפחות כסף). לכן חשוב מאוד לבדוק מה מכסה הפוליסה ולוודא שמחיר נמוך לא בא על חשבון כיסוי מחלות. זכרו שהכיסוי גם מתעדכן פעם בשנתיים.

השוואת ביטוח עושים ב-'יאגו פיננסים'

שוק הביטוח רווי כיום בחברות וסוכנים שמציפים את כל מי שרק מגלה מעט עניין בשירותים שלהם במידע רב כל כך ובקצב גבוה כל כך שאפשר ממש לקבל סחרחורת. אנחנו ב-'יאגו פיננסים' רוצים לעשות לכם סדר בדברים (ובראש). בשביל לעשות את הסדר הזה אנו משתמשים בכל הידע והניסיון שלנו. השוואת ביטוח ב-'יאגו פיננסים' היא צעד חכם ומתבקש עבור מי שמתנהג נכון באופן כלכלי.

כשיש כל כך הרבה אפשרויות ומידע, השוואת ביטוח בכלל והשוואת ביטוח מחלות קשות בפרט הופכת להיות חיונית. אצלנו ב-'יאגו פיננסים' מאמינים שלכל אחד יש את פוליסת הביטוח שמתאימה בדיוק עבורו, ושעם קצת מיקוח ניתן להשיג את הפוליסה הזו גם במחיר משתלם והוגן לכל הצדדים. 'יאגו פיננסים' הוקם כדי לסייע לכמה שיותר ישראלים לרכוש פוליסות ביטוח בצורה חכמה וקלה.

למה כדאי לעשות ביטוח מחלות קשות

שיעור התחלואה והמוות בישראל ממחלות המוגדרות כקשות במרבית פוליסות ביטוח המחלות הקשות הוא כל כך גבוה, שעיון קצר בנתונים מיד מבהיר את החשיבות של ביטוח כזה. קשה לנו להיות פסימיים ולחשוב על עתיד "שחור", אבל הסטטיסטיקה מכריחה אותנו להסתכל למציאות בעיניים ולהתכונן לכל צרה שלא תבוא.

בנוסף, מגפת הקורונה פגעה בחוסן הכלכלי של כל האוכלוסייה בישראל ללא יוצא מן הכלל. מכה נוספת לחוסן הזה בדמות מחלה קשה עשיה להביא גם אנשים שהאמינו שהם אמידים למצב מאוד קשה כלכלית. כשחושבים על ביטוח מחלות קשות מחיר הוא לא הפונקציה היחידה שיש לחשוב עליה כפי שכבר קראתם, אלא גם היכולת שלכם להתמודד עם משבר רפואי וכלכלי בעתיד (לפי דעתכם).

סיכום

כשאתם מתלבטים האם לרכוש ביטוח מחלות קשות עליכם לשאול את עצמכם האם אתם יכולים להרשות לעצמכם הוצאה נוספת של כמה עשרות שקלים בכל חודש, האם אתם מוכנים מבחינה כלכלית לתקופה ממושכת שלא תוכלו לעבוד בה מסיבות בריאותיות והאם ביטוח הבריאות שלכם מכסה גם הוצאות רפואיות במקרה שתחלו במחלה קשה.

אם תחליטו שאתם אכן רוצים לרכוש ביטוח מחלות קשות – כדאי לכם מאוד לעשות השוואה חכמה, למשל ב-'יאגו פיננסים', בין פוליסות הביטוח השונות על מנת שהדאגה שלכם לעתיד לא תפגע בקיום שלכם בהווה.

נעים להכיר,

יאגו פיננסים

אנחנו הקמנו מערכת השוואות ביטוח מתוחכמת המשלבת טכנולוגיה מתקדמת ואנשי מקצוע יחדיו, מתוך הכרה בחשיבות שיש למרכיב האנושי בקבלת החלטות חשובות.

✔️ איסוף נתונים מהמוסדות הפיננסים.

✔️ השוואה בין המוסדות הפיננסים בעזרת מומחה (בעל רישיון ממשרד האוצר).

✔️ והכי חשוב… שומרים על הכסף!

יאגו פיננסים

אז איך זה עובד ביאגו?

יאגו מקבל ממך את הנתונים
יאגו מקבל ממך את הנתונים ועובר עליהם (שיחה עם סוכן בעל רישיון)
המומחה בודק ומשווה בין המוסדות הפיננסים
יאגו בודק ומשווה בין המוסדות הפיננסים
יאגו נותן לך את ההצעה

יאגו נותן לך את ההצעה הכי משתלמת ומתאימה לצרכים שלך

ביקורות

מה מספרים על יאגו?

Yuval Mordov
Yuval Mordov
18/07/2023
עזר לי במידע שהייתי צריך לגבי פניסה, היה מאוד סבלני
Dina Sonkin
Dina Sonkin
17/07/2023
טיפול מצויין ו זריז
Israel Faingold
Israel Faingold
09/07/2023
בהגינות ובחינם הציע להשאר בביטוח הנוכחי שלי לאור מחירו והגיל שלי. כל הכבוד
יונה שרייבר
יונה שרייבר
06/07/2023
קיבלתי שירות אדיב ומקצועי. תודה
vlad chircov
vlad chircov
04/07/2023
ידע מקצועי נרחב, ליווי אישי, שירות שלא הכרתי עד כה.
אליהו ענתבי
אליהו ענתבי
03/07/2023
קיבלתי ממנו ייעוץ על הפקדת הפנסיה שלי וזה היה שווה כל שקל. שירות ומקצועיות ברמה גבוה!
L. R
L. R
21/06/2023
שירות אדיב ונעים - המידע שקיבלתי היה הכרחי וחשוב מאוד. מומלץ לכל אדם!
yarden keynan
yarden keynan
19/06/2023
אחלה של שירות עם מענה מהיר ומחירים אטרקטיביים
Vlad Lebedev
Vlad Lebedev
12/06/2023
איש מאוד מקצועי ונחמד. עזר לי בכל מה שאני צריך. וגילה לי דברים חדשים

התחילו בתהליך:

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "יאגו פננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

הצטרפו לרשימת
הדיוור שלנו

אנחנו דואגים להשאיר אתם מעודכנים

* כבר למעלה מ-17,280 רשומים מקבלים עדכונים והטבות שוות!