יאגו פיננסים

חסכו ביטוחים במשק בית – יאגו ביטוח פיננסי כאן לעזור!

יאגו ביטוח פיננסי – איך זה בכלל עובד?

כדאי להבין קודם כל מהם בדיוק ביטוחים. כל ביטוח כלי שנועד לעזור לנו לנהל סיכונים בצורה מחושבת. הביטוח מאפשר לנו להבטיח שגם בעת התרחשות של משבר כלשהו. כמו משבר רפואי, פגישה ברכוש ואפילו מוות, המשפחה תוכל להמשיך להתקיים ברמת החיים שאליה היא התרגלה. 

בכל חודש אנחנו משלמים סכום כסף לא גבוה לביטוחים במיוחד שבו אנחנו יכולים לעמוד. הביטוחים נועד לכסות מקרה שבו לפתע אנחנו זקוקים להוצאה גדולה מאוד בבת אחת. הוצאה שלא בטוח שיש לנו את ההון שיכול לכסות אותה. בדיוק במקרים הללו נכנס הביטוח ומאפשר לנו לקבל מימון עבור ההוצאה הזו. לאור העובדה שבכל חודש שילמנו לביטוח סכום כסף קבוע.

 מה חשוב לדעת על ביטוח?

באופן תיאורטי, יכול להיות שכל החיים תשלמו לביטוח. ואף לא פעם אחת תצטרכו להיעזר בשירותים שלו. מנגד, ייתכן מי שנמצא בביטוח כמה חודשים ספורים וכבר הוציא מהם סכום כסף לא קטן שגבוה יותר מהסכום שאותו הוא שילם על הביטוחים השונים. בהקשר הזה, לביטוח יש כמובן משמעות פסיכולוגית לא קטנה, והוא נועד להבטיח לנו שבמקרה הצורך נוכל להסתדר. הצוות המקצועי ביאגו ביטוח פיננסי מקפידים לקחת אתכם ברצינות. 

סוגי בטוחים

השוואות ביטוחים, הכוונה שלנו היא לכל סוגי הביטוחים שקיימים. אמנם, בשוק קיימים הרבה מאוד ביטוחים, וכאן ניתן סקירה קצרה על הנפוצים שבהם.

ביטוחי רכב הוא שם כולל לכמה סוגי ביטוחים, אולם התכלית שלו היא לכסות על פגיעות שונות שמתרחשות בעת הנסיעה בדרכים. הוצאה בגין תאונת דרכים יכולה להיות הוצאה כבדה במיוחד, וחשוב שתהיו מבוטחים בצורה טובה כנגדה. 

ביטוח דירה נועד לכסות נזקים שונים שעלולים להתרחש לדירה שלכם, כמו שריפה או הצפה קשה, ובנוסף גם לבטח את התכולה של הדירה למקרה של פריצה וכיוצא בזה. 

כלל ביטוחי המשכנתא הם עולם בפני עצמו ובקצרה נאמר שהביטוח הזה נועד למקרה שבו קורה  מקרה מוות של אחד המבוטחים. לרוב ביטוח זה אינו חובה, אך עדיין רוב הבנקים בדרך כלל דורשים מכם לעשות את הביטוח הזה לפני שאתם מקבלים משכנתא. 

ביטוח חיים הוא ביטוח שנועד להבטיח שגם במקרה של אובדן של אחד מהמפרנסים של המשפחה, המשפחה תוכל להמשיך להתקיים בצורה מכובדת בעזרת קצבה שמגיעה לה על ידי הביטוח, או קבלת סכום גבוה חד פעמי.

מרבית הסוגים של ביטוח בריאות בישראל ניתנים על פי חוק בצורה חינמית לכל אזרחי המדינה. עם זאת, כדי לקבל שירותים רפואיים נרחבים יותר, חברות שונות לרבות קופות החולים מציעות ביטוחי בריאות נרחבים יותר שמכסים מגוון רחב יותר של מקרים.  

פוליסה מדויקת

הכותרת פוליסה זה השם של ההסכם שקיים בין חברת הביטוח לבין המבוטח. בכל פוליסה מפורט הסכם שהוא למעשה הסכם הביטוח המדויק בין שני הצדדים. המטרה שלכם היא שהפוליסה תהיה כמה שיותר יעילה לצד שלכם. לכן, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לבדוק היטב את הפוליסה שלכם בכל ביטוח ולראות בדיוק כמה אתם משלמים וכמובן מה בדיוק הביטוח מכסה עבורכם.

הפוליסה גם כוללת הטבות והנחות שונות שאותן אתם מקבלים במסגרת הביטוח. גם את ההטבות הללו חשוב לקחת בחשבון לפני ההשוואה.

נתונים אישיים

מלבד הנתונים שקשורים לביטוחים עצמם, חשוב גם לקחת בחשבון את הנתונים האישיים שלכם. אם מדובר על ביטוח בריאות, חשוב שיהיה לכם ברור מה הסטטוס הבריאותי שלכם. בביטוח רכב, מצב הרכב והעדר תביעות, ובביטוח דירה, הערך של הרכוש שנמצא בה ושווי הדירה. לכל הנתונים הללו ישנה השפעה גדולה על הפוליסה, ואתם חייבים להיות מודעים אליהם בצורה מדויקת.

ביצוע השוואה של סוגי ביטוח שונים

את השוואה של הביטוחים ניתן לבצע בכמה דרכים. האפשרות הראשונה היא לראות את המחיר הכולל של הביטוחים ולעבור בין החברות השונות ולראות מה הפוליסה שהן מציעות בתמורה למחיר כזה. כמובן, אתם לא צריכים לעבור לחברה אחת שתעשה לכם את כל הביטוחים אלא לנסות לראות בכל תחום איזו חברה מציעה לכם את ההצעה האטרקטיבית ביותר. 

חברות ביטוח

כאמור, לאחר שערכתם את ההשוואה, הבחירה שלכם היא בין חברת ביטוח אחת שדרכה תקבלו את כל שירותי הביטוחים שלהם אתם זקוקים, ובין ביטוח בחברות רבות כאשר בכל תחום אתם בוחרים את החברה שמציעה לכם את ההצעה הטובה ביותר. לכל בחירה כזו יש כמובן יתרונות וחסרונות, כאשר הבולט שבהם הוא כמובן הבירוקרטיה.

אם אתם לא אוהבים יותר מידי ניירת ולא רוצים לעבוד רק מול חברות רבות, מומלץ לכם לעבוד מול חברה אחת. מנגד, אם המחיר הנמוך הוא מה שחשוב לכם יותר מהכל, נסו למצוא בכל חברה את ההצעה המשתלמת ביותר שהיא מציעה לכם. כמובן, אל תתביישו להתמקח עם החברות השונות ולהציג להן את המחיר שאליו אתם מצפים. החברות נלחמות על כל לקוח ועליכם לנצל את זה. 

מה חשוב שיהיה לכל סוכן ביטוח?

אם אתם לא מעוניינים להתעסק עם הביטוחים שלכם, אבל עדיין חשוב לכם לדעת שאתם לא משלמים יותר מידי כסף סתם, סוכן ביטוח הוא רעיון נהדר. סוכן ביטוח אמין יוכל למצוא עבורכם את ההצעות המשתלמות ביותר לביטוח, וכמובן לוודא שבמקרה הצורך אתם מקבלים את מה שמגיע לכם. הסוכן מאפשר לכם להימנע מהצורך להתמודד מול החברה במקרה תביעה שבו מגיע לכם כסף. הוא מכיר את כל האותיות הקטנות שיש בפוליסה והוא יוכל באופן מקצועי יותר להתאים לכל מבוטח את הפוליסה שמתאימה לו בצורה הטובה ביותר. בתביעה של חברת הביטוח, היעילות של הסוכן הוא יתרון שלא כדאי לכם לוותר עליו. 

יתרונות ביטוח דרך קבוצה 

נתון נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא כוח קנייה. בדיוק כמו בכל מוצר אחר שמוצע בשוק, גם ביטוחים יכולים להיות זולים יותר אם קונים אותם בכמות גדולה. אם בעבודה שלכם מציעים לכם פוליסות שונות לביטוח רכב, חיים או כל ביטוח אחר, לעיתים דווקא ההצעות הללו תהיינה המשתלמות ביותר, כיון שמדובר על מספר מבוטחים גדול שאותו החברה מקבלת בבת אחת.

יאגו ביטוח  פיננסי

יאגו פיננסים כאן כדי לעשות הכל עבור הביטוחים שלכם. המחיר שאותו אתם משלמים היום עבור כל הביטוחים הוא כנראה מחיר גבוה יותר מזה שאותו אנחנו יכולים להשיג עבורכם, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לפנות אלינו. כולנו ביאגו נעשה עבורכם את כל העבודה, ונחסוך לכם שעות בירוקרטיה רבות. כשאתם עובדים עם יאגו פיננסים אתם יכולים להיות רגועים.

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

הצטרפו לרשימת
הדיוור שלנו

אנחנו דואגים להשאיר אתם מעודכנים

* כבר למעלה מ-17,280 רשומים מקבלים עדכונים והטבות שוות!